RK73H1JTTD1005F
MFR.Part #
RK73H1JTTD1005F
JLCPCB Part #
C160010
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS