RN73H2ATTD41R7F100
MFR.Part #
RN73H2ATTD41R7F100
JLCPCB Part #
C4324121
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS