RN732BTTD4223C25
MFR.Part #
RN732BTTD4223C25
JLCPCB Part #
C4105573
Description
-55℃~+155℃ 125mW 422kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS