RN732BTTD7591F100
MFR.Part #
RN732BTTD7591F100
JLCPCB Part #
C4341594
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.59kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS