RK73H2ERTTD4700D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD4700D
JLCPCB Part #
C7287466
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS