RN73H2BTTD42R7F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD42R7F100
JLCPCB Part #
C4292662
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS