RN73H2BTTD3832D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD3832D100
JLCPCB Part #
C2542124
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS