RN73H2BTTD3832D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3832D10
JLCPCB Part #
C2561945
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS