RN731JTTD9761A10
MFR.Part #
RN731JTTD9761A10
JLCPCB Part #
C4051400
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS