RK73H2HTTE8452F
MFR.Part #
RK73H2HTTE8452F
JLCPCB Part #
C2580659
Description
-55℃~+155℃ 750mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS