RN73H2BTTD3793B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3793B10
JLCPCB Part #
C2574015
Description
-55℃~+155℃ 250mW 379kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS