WK73R2ATTD1472F
MFR.Part #
WK73R2ATTD1472F
JLCPCB Part #
C3920201
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS