SLR1TTE3920D
MFR.Part #
SLR1TTE3920D
JLCPCB Part #
C4157671
Description
-55℃~+180℃ 1W 392Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS