RN73H2BTTD3702D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD3702D100
JLCPCB Part #
C2542604
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS