RN732BTTD3900F100
MFR.Part #
RN732BTTD3900F100
JLCPCB Part #
C3954030
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS