ERA-8AEB2320V
MFR.Part #
ERA-8AEB2320V
JLCPCB Part #
C2089757
Description
-55℃~+155℃ 150V 232Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS