RT1206BRE075R9L
MFR.Part #
RT1206BRE075R9L
JLCPCB Part #
C7303314
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS