RN73H2BTTD3610F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3610F25
JLCPCB Part #
C3930916
Description
-55℃~+155℃ 250mW 361Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS