RN73H1JTTD6200B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6200B50
JLCPCB Part #
C3948552
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS