RK73B2ETTD245J
MFR.Part #
RK73B2ETTD245J
JLCPCB Part #
C2575806
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS