RN73H2BTTD3360B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3360B50
JLCPCB Part #
C2556766
Description
-55℃~+155℃ 250mW 336Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS