RN732BTTD8252D10
MFR.Part #
RN732BTTD8252D10
JLCPCB Part #
C4184436
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS