RN73H2BTTD3323B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3323B10
JLCPCB Part #
C2573769
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS