RK73H2ATTD1332D
MFR.Part #
RK73H2ATTD1332D
JLCPCB Part #
C2577278
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS