RN73H2ETTD4812C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD4812C25
JLCPCB Part #
C4299380
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS