RN73H2BTTD3300C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3300C10
JLCPCB Part #
C2569804
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS