RN73H2ETTD1931D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1931D50
JLCPCB Part #
C4126193
Description
-55℃~+155℃ 1.93kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS