RN73H2ETTD72R3F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD72R3F100
JLCPCB Part #
C4245880
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 72.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS