SG73S1ERTTP15R0F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP15R0F
JLCPCB Part #
C6221320
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS