RN73H2BTTD3281B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3281B50
JLCPCB Part #
C2557038
Description
250mW 3.28kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS