RN73H2BTTD3241C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD3241C50
JLCPCB Part #
C4014619
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.24kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS