RN73H1JTTD1421C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1421C50
JLCPCB Part #
C3956365
Description
-55℃~+155℃ 1.42kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS