RN73H1ETTP2870D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP2870D10
JLCPCB Part #
C2547491
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS