RK73B1JRTTD220J
MFR.Part #
RK73B1JRTTD220J
JLCPCB Part #
C2598323
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS