RN73H2BTTD3000B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD3000B50
JLCPCB Part #
C2561343
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS