RN732BTTD8450D10
MFR.Part #
RN732BTTD8450D10
JLCPCB Part #
C3953355
Description
-55℃~+155℃ 125mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS