ERA-8VEB3240V
MFR.Part #
ERA-8VEB3240V
JLCPCB Part #
C5730005
Description
-55℃~+155℃ 250mW 324Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS