RN73R1JTTD1561F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1561F25
JLCPCB Part #
C2495618
Description
-55℃~+155℃ 1.56kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS