RK73G1JTTD10R7D
MFR.Part #
RK73G1JTTD10R7D
JLCPCB Part #
C2579626
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS