RK73B2ATTD915J
MFR.Part #
RK73B2ATTD915J
JLCPCB Part #
C316848
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS