RN73H2ATTD78R7F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD78R7F10
JLCPCB Part #
C2558253
Description
-55℃~+155℃ 125mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS