SR731JTTDR768F
MFR.Part #
SR731JTTDR768F
JLCPCB Part #
C2599840
Description
-55℃~+150℃ 250mW 768mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS