RN73H2BTTD2580F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2580F50
JLCPCB Part #
C2543533
Description
-55℃~+155℃ 250mW 258Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS