SG73S2ARTTD4320F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ARTTD4320F
JLCPCB Part #
C5916002
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS