RN73H1JTTD1520B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1520B50
JLCPCB Part #
C4131993
Description
-55℃~+155℃ 100mW 152Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS