WG732HTTE101K
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WG732HTTE101K
JLCPCB Part #
C4110092
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 100Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS