RT1206DRE0714K3L
MFR.Part #
RT1206DRE0714K3L
JLCPCB Part #
C872030
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS