RN73H2BTTD2230A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2230A25
JLCPCB Part #
C2572981
Description
-55℃~+155℃ 223Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS