RN73H2ETTD8760F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8760F25
JLCPCB Part #
C3965002
Description
250mW 876Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS