ERJ-8ENF1403V
MFR.Part #
ERJ-8ENF1403V
JLCPCB Part #
C2077717
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS